Чохол для прання нижньої білизни
- Мішок - контейнер для прання нижньої білизни – компактний сітчастий мішечок для прання бюстгальтерів-чохол сітка для перевезення нижньої білизни в дорозі.
- Універсальний пристрій для делікатного прання речей в пральній машинці.
- Сітчастий мішок для догляду за одягом, його можна використовувати для прання в пральній машині або використовувати для перевезення нижньої білизни в дорозі.
Чохол для прання нижньої білизни, особливості:
- Зберігає форму нижньої білизни.
- Чохол захищений блискавкою.
- Не пошкоджує інший одяг та пральну машину під час прання.
- Виготовлений з нейлонової сітківки та пластикової основи, з дихаючого матеріалу з поліефірного волокна, сітчасті мішки для прання міцні та стійкі до розриву.
- Контейнер призначений для прання бюстгальтерів, шкарпеток або іншої нижньої білизни, щоб уникнути перегинів та пошкоджень під час прання разом з іншими речами.
- Сітка з піноматеріалу захищає найделікатніші предмети від сплющування, заїдання та скручування.
- Утримує язичок блискавки на місці та запобігає шуму, який може бути викликаний ударами язичка по стінці пральної або сушильної машини.
Поради щодо прання:
- Не забудьте застебнути блискавку, щоб запобігти розкриттю пакета, коли він знаходиться в пральній машині або сушарці, і, будь ласка, не кладіть надто багато одягу в сітчастий мішок для білизни, ідеально для прання 2-3 речей.
Чохол для прання нижньої білизни, характеристики:
- Розмір: 13 см * 16 см.
- Колір білий.
- Матеріал: нейлонова сітчаста тканина, поліефірне волокно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мішок |
| Призначення | Для прання |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 16 см |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Виробник | Guangzhou JinYaoe Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴





