Субстрат SanRemo для декоративних рослин 3 л
Субстрат SanRemo для декоративних рослин - спеціальна суміш для вирощування всіх видів декоративних рослин.
Виготовлений на основі високоякісного торфу з додаванням агроперліту, що забезпечує оптимальну структуру і добре поглинання води. Вміст добрив з підвищеною кількістю азоту та калію забезпечує оптимальне надходження поживних речовин протягом 4-6 тижнів та сприяє приросту пишної листкової маси та збільшує кількість бутонів.
ПРИЗНАЧЕННЯ: для вирощування всіх видів декоративно-листяних і квіткових рослин.
СКЛАД: суміш високоякісних торфів, пісок, агроперліт, мінеральні добавки, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo), рН 5,5-6,5.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Поліський |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Торф'яний субстрат |
| Фракція, мм | 0-20 |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 1.5 кг |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 19 ₴



