Агроперліт для кімнатних рослин Агросвіт 0,5 л
Агроперліт - екологічно чистий мінерал із групи гідрослюд, що утворюється у земній корі.
Після спеціальної обробки при температурі 800-1000 °С він перетворюється на сипучий, лускатий матеріал.
Властивості:
Висока аерація
Високі абсорбуючі властивості
Регулятор волого-повітряного режиму
Високе водопоглинання (400%)
Питома вага 65-1580 кг/м3 (залежно від розміру гранул) рН 6,8-7,0
Склад:
Магній 10-14%;
Калій 3-5%;
Кальцій 1,2-2%;
Марганець 0,8-1%;
Залізо 56-65%;
Кремній 34-36%
Застосування:
Складова субстрату (розпушувач)
Дренаж у кімнатному квітникарстві
Регулятор вологи
Субстрат для вирощування рослин методом гідропоніки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Агросвіт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Агроперліт |
| Фракція, мм | 0-20 |
| Об`єм | 0.5 л |
| Вага | 0.1 кг |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 19 ₴



