Субстрат для розсади Флора Плюс 15 л
Готовий до використання, виготовлений на основі високоякісних торфів із додаванням усіх необхідних макро- та мікроелементів. Підвищений вміст азоту та фосфору в легкодоступній для рослин формі сприяє приросту листової маси та зміцненню стебелної частини рослин.
Предназначен:
- для висівання насіння, пікування розсади квітів, овочевих і декоративних рослин.
Свойства:
- рН 5,5-6,5;
- торф однорідної фракції;
- підвищена повітро- та водопроникність;
- збалансований вміст макро- та мікроелементів у легкодоступній для рослин формі;
- не вимагає внесення добрив упродовж 2-3 місяців
- висока стійкість до злежання.
Склад:
- суміш верхніх і незинних торфів, річковий пісок, мінеральні домішки, мікроелементи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Флора плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Грунт для розсади |
| Об`єм | 15 л |
| Вага | 7 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 70 мм |
| Фракція, мм | 0-10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴



