Субстрат для орхідей Green Line 1 л
Спеціальний субстрат на основі термообробленої каліброваної соснової кори з додаванням високоякісного білого верхового торфу, кокосового волокна і деревного вугілля. Завдяки антисептичним і абсорбуючим властивостями суміші створюються оптимальні умови для росту і розвитку рослини.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
для вирощування квітів сімей Цимбідіум і Фаленопсис.
ВЛАСТИВОСТІ Субстрат для орхідей Green Line 1 л :
- рН 5,0-6,0;
- білий верховий торф фракції (20-40 мм);
- підвищена повітро - і водопроникність;
- збалансований вміст макро - і мікроелементів;
- стабільна структура субстрату;
- не потребує внесення добрив протягом 2-3 місяців
- висока стійкість до злежування.
СКЛАД: термооброблена кора сосни, високоякісний верховий торф, деревне вугілля, кокосове волокно, пісок, мінеральна добавка, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Поліський |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Грунт для орхідей |
| Фракція, мм | 15-40 |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 0.5 кг |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴



