Кокосове волокно універсальне для равликів та мікрозелені 1 л
Кокосове волокно універсальне для равликів та мікрозелені - екологічно чистий, поживний, натуральний, готовий до використання продукт. Унікальний склад сприяє зростанню та розвитку розсади всіх видів культур у відкритому і закритому грунті. Пориста структура забезпечує безперешкодний доступ кисню по всьому периметру рослини, що сприяє правильному розвитку кореневої системи. Придатний до багаторазового використання протягом кількох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кардаш |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Кокосовий субстрат |
| Фракція, мм | 18-25 |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴



