Таблетки від молі із запахом М'яти Global 10шт
Таблетований засіб ароматизує білизну, одяг, приміщення. Таблетки від молі із запахом М'яти Global 10шт — натуральний, екологічно чистий продукт із приємним заспокійливим запахом.
Застосування:
Відкрити упаковку, розмістити ароматизовані таблетки у шафі чи інших місцях зберігання одягу та білизни. Рекомендована кількість - 4-5 таблеток на куб. м. Для отримання оптимального результату слід замінити таблетки на нові через 3-4 місяці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відлякувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Блакитний |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Принцип дії | Хімічний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Швидкість впливу | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Основні | |
| Тип засобу | Гранули |
| Зона дії | 10 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴



