Щітка для миття вікон скребок з розпилювачем вікномийка 200 мл
Ця щітка з силіконовою насадкою для миття вікон та скла оснащена кулевізатором, який можна наповнювати водою або миючим засобом для більш комфортного та продуктивного збирання. Її корпус виконаний з якісного та нетоксичного пластику. Щітка підходить для миття скла усередині та зовні будинку, в автомобілі, також з її допомогою можна очищати інші глянцеві поверхні: столи, дзеркала, кухонну техніку тощо. На щітці також є силіконова насадка, що знімається.
Для зручнішого зберігання на кінці щітки є петелька, тому девайс можна підвішувати на гачок в кухні або машині.
Швабра для вікон - це інноваційний та зручний пристрій, спеціально розроблений для швидкого та ефективного очищення вікон, скляних поверхонь та дзеркал. Вона оснащена вбудованим розпилювачем, який дозволяє рівномірно розпорошити очисний засіб на поверхню перед прибиранням.
Розпилювач усуває необхідність використання окремої пляшки з рідиною та розпилювача, що робить процес миття вікон зручнішим та ефективнішим. Дизайн швабри забезпечує легке керування та маневрування. Щітка для миття вікон з розпилювачем - це практичне та ефективне рішення для тих, хто хоче швидко та легко очистити свої вікна.
Щітка для миття вікон скребок з розпилювачем вікномийка 200 мл, характеристики:
-
Тип: щітка для миття вікон;
-
Призначення: для миття вікон, для миття дзеркал, для миття вікон;
-
Ручка: так;
-
Особливість: Розпилювач;
-
Матеріал: пластик;
-
Розмір: 25.8*30.5*3.2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Щітка-скребок |
| Призначення | Для миття вікон |
| Тип ручки | цілісна |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина ручки | 20 см |
| Матеріал робочої частини | Силікон |
| Ширина робочої частини | 25 см |
| Глибина робочої частини | 1.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Shandong Guanzhou |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 85 ₴





