Професійний триммер для волосся машинка для стрижки волосся та бороди
Професійний триммер Т9 для волосся Машинка для стрижки волосся та бороди Акумуляторна
Машинка для стрижки волосся - подарує Вам великий досвід і заощадить Ваші гроші на похід до перукарні. Машинка корисна як вдома, так і для професійного використання в салонах та барбершопах!
Характеристики:
Потужність тримера: 5 Вт
Спосіб заряджання: usb-кабель
USB кабель: 3В 1-2A
Батарея: літієва батарея (3 В 1200 мАг)
Напруга: 110-240 В 50 Гц/60 Гц
Час зарядки: 3 години час
Використання 120 хвилин
Комплектація включає:
1* триммер для стрижки волосся
3 * обмежувальна гребінець (2 мм, 3 мм та 4 мм)
1 * Чистка Щітка
1* олія
1 * інструкції
1 * USB кабель для заряджання
1 * пакувальна коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shandong Guanzhou |
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 1200 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Так |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
| Колір корпусу | Мідний |
- Ціна: 355 ₴






