Ємність розпилювач для олії або оцту 100 мл
Зручна та практична річ для щоденного використання, достатньо заправити Спрей для олії розпилювач олією, оцтом, соєвим соусом, лимонним соком або чимось іншим і користуватися!
Завдяки скляній ємності легко розпізнати вигляд вмісту. Спрей для олії розпилювач дуже простий у використанні. Розпорошує досить рівномірно і дрібно, особливо зручно заправляти салати.
Незамінна річ на кухні будь-якої господині!
Для розпилення досить кілька разів натиснути на кнопку, розташовану у верхній частині виробу і масло буде розпорошуватися дрібними краплями.
- Об'єм: 100 мл
- Розміри: 17.8 х 4 см
- Матеріал Скло, Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Спрей |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 100 л |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 190 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Guangzhou Guang wei yuan food Co |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴




