Органайзер для білизни із застібкою та ручками
Опис:
- Місткий домашній органайзер для зберігання постільної білизни, рушників, сезонних речей, дитячих іграшок, ковдр та подушок.
- Прямокутна форма органайзера дозволяє розміщувати його у шафі, на будь-яких полицях або на підлозі.
- Ваші речі завжди будуть акуратно складені, не припадає пилом і мати своє місце.
- Такий органайзер може бути хорошим варіантом для зберігання дитячих іграшок.
- У виробі передбачено прозоре вікно по ширині органайзера, це дозволить бачити вміст і швидко знаходити потрібну річ.
- Для перенесення є дві ручки, органайзер закривається на блискавку у верхній частині.
- Модель виконана зі штучного нетканого матеріалу.
Розмір виробу 55*35*25 см
Об'єм 50 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 25 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Об`єм | 50 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






