Вішалка сушарка для білизни Веселка
Трирівнева вішалка-сушарка - практичне і незамінне пристосування для будинку, яке прискорює процес сушіння білизни і робить його більш естетичним. Завдяки трирівневій конструкції, вішалка займає мало місця та підійде навіть для малогабаритних квартир. Чи стане ідеальним рішенням для сушіння речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Сфера використання | Для особистого користування |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Текстильне |
| Прищіпки | Є |
| Затискач | Є |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 26 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴





