Дитячий килимок з рибками - виріб, призначений для розвитку малюка.
Дитячий килимок повністю безпечний: виготовлений з нетоксичних гіпоалергенних, міцних та надійних матеріалів, приємний навпомацки. У нього заповнюється вода та рибки починають переміщатися, що стає дуже цікаво малюкам.
Килимок, що розвиває, оснащений невисокими надувними бортиками. Має яскраву внутрішню частину: різнокольорові рибки та різні морські жителі привертають увагу та зацікавлюють малюка надовго.
Дитячий килимок повністю безпечний: виготовлений з нетоксичних гіпоалергенних, міцних та надійних матеріалів, приємний навпомацки. У нього заповнюється вода та рибки починають переміщатися, що стає дуже цікаво малюкам.
Килимок, що розвиває, оснащений невисокими надувними бортиками. Має яскраву внутрішню частину: різнокольорові рибки та різні морські жителі привертають увагу та зацікавлюють малюка надовго.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou JinYaoe Technology |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Діаметр упаковки | 150 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴





