Дитячий розвиваючий килимок 90 на 150 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | EPE |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



