Чи залишилися целофанові пакети після походу в магазин? Не варто відразу викидати їх у сміття, краще використовуйте органайзер для зберігання поліетиленових пакетів! Він потримає їх у порядку і, можливо, зовсім скоро вони стануть у нагоді.
На відміну від шафки, цей аксесуар дозволяє тримати пакети на увазі, в ємності, підвішеній на стіні. По-перше, це швидкий доступ до пакетів. По-друге, значна економія кухонного простору. Це зручно? Звичайно! Органайзер для пакетів на кухні має продуману конструкцію. Сітчасте дно із спеціальним отвором, через який можна витягувати пакети.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ручки | Є |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 500 мм |
| Об`єм | 4 л |
| Вага | 100 г |
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴






