Користуватися дуже просто - достатньо повісити органайзер на змішувач, і все! Тепер вода з мочалок буде стікати в раковину, а не на стільницю.
Чим хороший саме цей тримач?
Цей органайзер має подвійний корпус - він жорсткий і міцний. На відміну від одношарового силіконового держателя він добре тримає свою форму, завдяки цьому їм дуже зручно користуватися.
Органайзер дуже полегшує процес миття посуду, тому що в ньому можна зберігати мокрі мочалки та ганчірки і при цьому не переживати, що стільниця навколо миття намокне і розбухне.
Розміри органайзера:
- ширина - 15 см;
- глибина - 5 см;
- висота - 8,5 см.
Матеріал - термопластична резина (TPR)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Guangzhou JinYaoe Technology |
| Тип аксесуара | Сушка на мийку |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴







