Москітна сітка характеристики:
- Матеріал: поліестер;
- Розмір: 1.5х1.5 метра;
- Колір білий.
Комплектація:
- Сітка;
- Стрічка для кріплення;
- Поліетиленова упаковка.
Москітка на вікно
Забезпечте ваш будинок захистом від комах із сірою москітною сіткою розміром 1.5х1.5 м
Ця антимоскітна сітка на липучці призначена для встановлення на вікна та ефективно захищає від комарів та інших комах. Легка в установці та зручна у використанні, вона не потребує додаткових інструментів та залишає вікна відкритими для свіжого повітря.
Забудьте про неприємні укуси комарів із цією надійною сіткою. Підтримуйте комфорт у вашій оселі з москітною сіткою на липучках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для вікон |
| Тип сітки | Рамна |
| Кількість стулок | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина комірки сітки | 1 мм |
| Ширина комірки сітки | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴





