Дощувач Метелик обертовий на кілочку
Спринклер Метелик з кілочком є поливальною установкою для краплинного зрошення шляхом розсіювання води навколо своєї осі. Універсальний штуцер дозволяє під'єднувати практично всі розміри шлангів (1/2 - 5/5 - 3/4")
• 4 режими
• ударостійкий пластик
• підключення типу "ялинка"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дощувальник імпульсний |
| Форма зрошуваної території | Кругла |
| Максимальна площа зрошення | 100 кв.м |
| Максимальний діаметр зрошення | 20 м |
| Максимальний радіус зрошення | 10 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 270 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴




