Тримач для проводів, органайзер для кабелів кліпсу, кріплення для проводів
Ефективний органайзер для ваших дротів. Він допоможе навести лад на вашому робочому столі або в автомобілі. Підходить для будь-яких кабелів діаметром 5 мм. Він легко встановлюється й займає мінімум місця. Органайзер кріпиться до меблів за допомогою двобічного ЗМ-скотчу, тож він надійно фіксуватиметься. Він призначений для розташування 5 різних дротів, таких як USB, VGA, HDMI, кабелі живлення чи навушники. Більше ніяких сплутаних дротів на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Гребінка |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Самоклейка |
| Кількість отворів для кріплення | 5 |
| Діаметр отвору кріплення | 5 мм |
| Кількість модулів | 5 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Гранична міцність на розрив | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



