Зручна та практична опора для орхідей
Опору використовують для підтримки квітконосів квітучих вазонів, зокрема, орхідей, фаленопсисів.
Виготовляється з прозорого пластику різних кольорів, що ще більше підкреслює красу та вишуканість цих прекрасних улюбленців багатьох людей.
Опори для орхідей також служать прикрасою, як елемент флористичного дизайну.
Різноманітність кольорів дозволяє підібрати опору в тон із кашпо, або з квіткою орхідеї.
Переваги опори для орхідей
- Допомагає формувати красиві рослини
- Оптимальна довжина 61 см, підходить для дорослих рослин
- Широка палітра кольорів, можна підібрати в колір кашпо
- Якісний матеріал, що не вигоряє на сонці з часом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Опора для рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Місце експлуатації | Будинок, Сад |
| Ширина підставки | 5 мм |
| Висота підставки | 610 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴



