Підставка для ноутбука
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Тип охолодження | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регуляція кута нахилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴




