Насадка на газовий пальник 915 - ідеально підійде для розморожування труб, розпалювання барбекю, грилю, димоходів, вогнищ, кулінарії для температурного декорування страв і т.д.
Переваги:
-
П'єзо-запалювання автоматичне
-
Іскра подається одним натисканням на курок
-
Полум'я стійке, не гаситься вітром та дощем
-
Температура полум'я 1300-1400 ° С
-
Інтенсивність полум'я налаштовується регулятором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Система |
| Типи палива | Газ |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Клямка |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 65 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



