Килимок для сушіння посуду 30*40 см
Килимок для сушіння посуду - це зручний та практичний аксесуар, який миттєво вбирає бризки та воду, залишаючи робочі поверхні сухими та чистими. Вона призначена для сушіння посуду, також це чудовий варіант підставки під кавоварку. Килимок забезпечує швидке висушування посуду, запобігає появі неприємного запаху та бактерій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guangzhou Zhi Cheng Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Покриття | Забарвлення |
| Наявність піддону | Ні |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 200 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




