Горщик LILIA кольору taupe це елегантний комплект, що складається з високого кашпо і контейнера чорного кольору, в який висаджується рослина. Матеріал, з якого зроблено кашпо-високої якості, тому горщик виглядає, як керамічний. Сучасний дизайн робить його відмінним доповненням будинків, ресторанів, готелів, офісів, садів і терас. Незвичайна конструкція горщика дозволяє вирощувати в ньому навіть найвибагливіші рослини. Без контейнера кашпо може бути використано, як ваза для живих або штучних квітів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Об`єм | 3.6 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




