Горщик для квітів Лілія з вкладом білий 3.6 л
Горщик LILIA білого кольору-це елегантний комплект, що складається з високого кашпо та контейнера чорного кольору, в який висаджується рослина. Матеріал, з якого зроблене кашпо-високої якості, тому горщик виглядає, як керамічний. Сучасний дизайн робить його відмінним доповненням будинків, ресторанів, готелів, офісів, садів та терас. Незвична конструкція горщика дозволяє вирощувати в ньому навіть найвимогливіші рослини. Без контейнера кашпо може бути використане, як ваза для живих або штучних квітів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Ламела |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підлогова, Настільна, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Об`єм | 3.6 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




