Горщик для квітів з вкладом Rato low білого кольору виготовлений з якісного пластика, стійкого до впливу сонячних променів і вологи. Він легкий і стійкий, має модний дизайн і забарвлення в спокійних тонах. Фактура ротанга надає горщику вид натурального виробу, приносить атмосферу тепла і затишку. Він підійде для декорування тераси, балкона, кафе або квартири. Внутрішній вклад зробить посадку рослини і догляд за нею легше і зручніше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴




